Hooaja lõppkontsert “Pärlvalge” 10. mai

HOOAJA LÕPPKONTSERT 
„PÄRLVALGE“
10. mai 2024 kell 19 Pärnu Kontserdimajas
Solist Tuuri Dede (metsosopran)
Dirigent Andres Kaljuste

M. Ravel – Le Tombeau de Couperin
F. Poulenc – Sinfonietta
E. Seppar – Anagramm–Portreed ESIETTEKANNE
Kavas on toimunud muudatus.

Esiettekandele tuleb Evelin Seppari miniatuuride tsükkel metsosopranile ja Pärnu Linnaorkestrile „Anagramm-Portreed“, mis on kirjutatud spetsiaalselt Tuuri Dedele. Teksti autor Ilmar Laaban.

Hooaja lõppkontserdil põimime kokku kogu hooaja värvid ning aasta jooksul loodud värviküllane kunstiteos saabki valmis.
Olete palutud Pärnu Linnaorkestri 30. juubelihooaja pidulikule lõpetamisele!

Pärnu Linnaorkester on teinud märkimisväärset koostööd mitme maineka festivaliga, esinenud nii rahvusvaheliselt tuntud dirigentide ja solistide kui ka noorte tulevikutalentidega, luues unustamatuid muusikaelamusi.
Orkestri missioon on leida üles noored muusikud ja pakkuda neile esinemisvõimalust koos professionaalse kollektiiviga ning julgustada elukutse valikul.
Mitmekülgsed, žanriliselt vaheldusrikkad ja loomingulised hooajad on pakkunud rohkelt esinemisi Pärnu traditsioonilistel sündmustel, erinevates muusikalavastustes ja ooperites. Lisaks on salvestatud arvukalt Eesti heliloomingut, väärtustades kodumaiste autorite töid.
Orkestri esitused on jõudnud plaatidele ja filmide heliribadele, pakkudes elamusi nii kinoekraanidel kui ka muusikasõprade kodudes. Väärtustame särava muusika loomist ning loome rõõmu ajatu muusikaga.
Olete palutud juubelihooajal kogema muusika maagiat ning avastama uusi helimaailmu koos Pärnu Linnaorkestriga.

Piletid müügil

Similar Posts